PAYLAŞ

Vizyon takviminde hareketlenmeler sürüyor. Aklınıza gelebilecek her konuda filmler vizyona girmeye devam ediyor.

Bu hafta bizi vizyonda en meraklandıran Vampir Cehennemi: İstila – The Stakelander filmi oldu. Aşklı meşkli vampir filmlerinden sonra Vampir Cehennemi aradığımız gerilimi verecek türden bir yapım. Başrollerini Connor Paolo ve Nick Damici’nin paylaştığı film efektleri ve güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor.

Son olarak Tom Cruise’un Mumya’sı da ilginç filmler kategorisinde bizim için. Lanetli, mumyalı filmleri kim sevmez ki zaten. :) O zaman sizi vizyon takvimi ile başbaşa bıraklım. Fragmanların keyfini çıkarın.

1Bir Nefes – Ein Atem – One Breath

İki kadının yaşam dramaları ve kayıp bir çocuk. Bu filmin konusu gerçekten ilginç.

2Vampir Cehennemi: İstila – The Stakelander

Vampir filmi olarak gerilimi sonuna kadar hissetmek isteyenler bu filme mutlaka gitmeli. Üstelik başrollerde Connor Paolo ve Nick Damici var.

3Salur Kazan: Zoraki Kahraman

Dede Korkut hikayelerinin kahramanlarını absürt komedi ile harmanlayan senarist ve yönetmen Burak Aksak, ufak bir toplum eleştirisi de getiriyor.

4Kedi

Kedilerin İstanbul’daki sıra dışı hayatlarını belgeleyen farklı bir yapım.

5Çünkü Onu Çok Sevdim

Klasik bir aşk öyküsü, iki genç hayatlarının dönüm noktası olacak şekilde bir aşk yaşarlar ve olaylar gelişir.

6Dokuzuncu Hayat – The 9th Life of Louis Drax

Cinayetinden sorumlu olan kim? 9 yaşındaki oğlu uçurumdan itildi mi yoksa düştü mü? Dokuzuncu Hayat farklı senaryosu ile dikkatleri üstüne çeken yılın filmlerinden.

7Mumya – The Mummy

Mumya, Tom Cruise’ın beklenen filmlerinden. Tarihi eser olarak sınırdan çıkarılan bir mumyanın laneti ile karşılaşılan bir grup araştırmacı ve askerin yaşadıkları anlatılıyor. Şehri lanetleyen Tanrı’lar ve canavarlar dolu tam bir atraksiyon filmi.

811

Ruhsal sorunlar yaşayan bir kadının gördüğü hayaller ve gerçekliğine yansıması ilginç bir şekilde filmde işleniyor. Korku ve gerilim severler bu filmi kaçırmamalı.

9Prenses ve Kurbağa: Ajanlar İş Başında – The Swan Princess: Royally Undercover

Animasyon filmi ile gününüzü renklendirmek isterseniz bu filme uğramalısınız.

PAYLAŞ

Sen ne düşünüyorsun?