R

Renkli Koşu Şimdi De İzmir’de

Color Sky 5K - İzmir

Tüm dünyayı kasıp kavuran Renkli Koşu (Color Sky Run), İstanbul’un ardından şimdi İzmir’de! 19 Ekim’de dünyanın en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu Kent Ormanı’nda gerçekleşecek, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak ve daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız.

Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir koşu festivalidir. Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir, bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz.

Renkli Koşu nedir?

Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlara ulaştığınızda, etkinlik ekibi ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?

Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar.

Koşu Paketi

Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi etkinlik alanından alabilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk

Color Sky 5K İzmir Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğini destekliyor. Aldığınız her biletin 5%’i BEDD’ye bağışlanıyor.

CategoriesEtkinlik

Sen ne düşünüyorsun?