B

Beşiktaş’ın Enteli: Minoa Books and Coffee

Minoa Books and Coffee - Beşiktaş

Duvarları kaplayan kitaplar, güzel müzik, çeşit çeşit kahveler ve sakızlı kurabiye. Bunları bir arada bu kadar güzel bir uyum içerisinde çok az mekan sunabilir. Bunlardan biri de Beşiktaş’ta karşımıza çıkan Minoa Books and Coffee. Bookstore ve cafe birleşimini sevenlere, huzuru oralarda bulanlara ithafen kurulmuş adeta.

Hep aynı ortamda kitap okumaktan sıkılmış olanlara çok taze bir alternatif. Mekandaki kitaplardan birini ister orada karıştırın, ister kendi kitabınızı kapıp kahvenizi alıp bir köşesine kurulun, ister oradan bir kitap satın alın ve keyfine varın. Çizgi romanlara ayrılmış mahzen tadındaki alt katına uğramayı unutmayın! Her halukarda şahane zaman geçirmeniz kaçınılmaz! Mekanın sevimlilik abidesi ambiyansı bir yana lezzetli yemekleri de gönlümüzü çeldi. Çok aç değilim, okurken atıştırayım derseniz keçi peynirli tostu tavsiye edilir!

İşte tüm bu anlattıklarımızın sonu gelmiyor. Minoa Books and Coffee bu şirinliklerin üzerine bir günün yemeğinin yanında, günün kitabını sunuyor. Yanaklarından ısırmak istiyoruz! Gidin, keşfedin, sanattan modaya edebiyattan sinemaya uzanan kitapları arasında kaybolun!

Adres: Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. Park Apartmanı No: 52/A Beşiktaş – İstanbul

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?