PAYLAŞ
Seyahatte Okunacak Kitaplar

Hazır mısın? Uzun bir seyahate çıkıyorsun. Peki sana kim eşlik ediyor?

Bizim bir önerimiz var. Yol arkadaşınız olarak elinize bir kitap alın! Onun verdiği heyecanı, enerjiyi, duyguyu başka hiç kimse veremez. Size en güzel onlar eşlik eder. Üstelik ekstra bilet almanıza da gerek yok. :)

Birkaç alternatif olarak aşağıya efsane kitap önerileri bırakıyoruz. Tarzınıza hangisi uyuyorsa bu tatilde yanına almayın unutmayın!

3Çavdar Tarlasında Çocuklar – J. D. Salinger

🌾ÇAVDAR TARLASINDA ÇOCUKLAR KİTAP YORUMU 🌾 HERKESE MERHABAA BEN GELDİM😂 Tatata büyük gün yıllar sonra yorum geldi.😂 Karşınıza uzun zamandır merak edip okumak istediğim, sınavlar dolayısıyla da elimde azcık sürünen bu kitapla çıktım. Açıkçası bu kitaptan o kadar farklı ve büyük şeyler bekliyordum ki bitince 'bu muydu yani?' dedim. Bi Şeker Portakalı havası sezmiştim okumadan ve umutluydum ama yanılmışım. Kitabı ve amacını hiç anlamadım. Belli bir konusu da yoktu şahsımca. Holden diye bir çocuk var kendi hayatından bahsediyor. Anlatmaya en son gittiği yatılı okuldan da atılmasıyla başlıyor. Biraz farklı bir tip Holden neredeyse her şeyden nefret ediyor. Bazı konularda bende ona katıldım ama bazen çok saçmaladı ve yordu beni. Güzel bir yere bağlanmasını bekledim bu nefretlerin ama o da olmadı ve sonu da eksik gibiydi yani daha tamamlayıcı şeyler olabilirdi. Bi de çok tutarsızdı sürekli bir şeyi söyleyip diğer cümlede söylediğinden apayrı şeyler ifade etti. Ben uyuz oldum açıkçası Holden'a😏 bi tek kardeşi onu biraz tölere etti gibime geldi yani Allah'tan kardeşi vardı😂 Öyle işte yani diyecek pek bir şeyim yok ben ısınamadım kitaba 😂 Alıntı : " Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir." Wilhelm Stekel Okuduğunuz için çoooook teşekkür ederim💖 Ayrıca gönderimin mankenine de çok tşk😘 @ysnbsrr #çavdartarlasındaçocuklar #cavdartarlasindacocuklar #j.d.salinger #ykyyayinlari #kitap #bookstagram

A post shared by moondustlibrary_ (@aytozukitapligi_) on

PAYLAŞ

Sen ne düşünüyorsun?