%

%100 Gümbür Gümbür: Çukurova Rock Festivali

Son yıllarda ülkemizde yapılan rock festivalleri oldukça başarılı ve dopdolu geçiyor. Instagram storylerinden ve postlarından anladığımız üzere herkes oldukça eğleniyor, ve tabii ki bol bol pogo yapıyor. 🙂

Bugün ise geçtiğimiz ay ilki ile gönüllerde taht kuran Çukurova Rock Festivali’nin ikincisi ile karşınızdayız. Henüz line-up’ı sıcak sıcak açıklanmışken biz de bir iki kelam edelim, farkında olmayanları uyandıralım istedik…

Bu sene 10-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek festival, Adana Galeria AVM Çim Alan’da konuşlanıyor ve tüm rock severleri %100 bir festival deneyiminin sözünü veriyor.

E peki gelelim asıl soruya… Festivalde kimler var? İsimleri saymak yerine kimler yok diye biz size sorsak daha doğru olabilir, ama biz yine de üstümüze düşeni yapıp sizi gerçek bilgiyle buluşturalım. Açılışını Teoman, Selda Bağcan & Boom Pam, Cem Adrian, Yeni Türkü, Adamlar, Jehan Barbur ve Yökş ile yapacak olan festivalin sonraki günlerinde Athena, Manga, Ceza, Can Bonomo, Can Gox, Sena Şener, Kendimden Hallice, Hayko Cepkin, Zakkum, Pamela, Umut Kuzey, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Gazapizm, Ezgi Aktan, Mabel Matiz, Pilli Bebek, Moğollar, Pera, Ezhel, Kurtalan Ekspres ve Kent Ft Della Miles olacak. Bizim yazarken gücümüz, sizinde okurken muhtemelen nefesiniz yetmedi bu isimlere.

Öyleyse az laf çok iş diyerek sizleri meydana davet ediyoruz. 10-13 Mayıs tarihlerinde iyi müziğe doyup %100 eğlenmek için bizce tam zamanı!

CategoriesKonser

Sen ne düşünüyorsun?