100% Music: Electronica Festival - İstanbul 2017 - Djler

100% Music: Electronica Festival – İstanbul 2017 yaklaşırken biz de hızımızı alamadık, kocaman bir DJ dosyası açtık. Yeni DJ’ler keşfetmek ve müziklerini dinlemek için sayfaları tek tek geçmeniz yeterli efendim. DJ Özel Dosyası #1 yazısını için de buraya tıklayabilirsin.

Buyrun keşfe:

Eagles & Butterflies

Eagles & Butterflies

Electronic dans müziğinin en uzun partilerine imza atan Eagles & Butterflies, enerjiyi sürekli yüksek tutan müzikleri ile gerçek anlamda eğlencenin ritmini tutuyor. Biz onun tarzına gerçek bir tutku ile bağlıyız.

Einmusik b2b Jonas Saalbach

Einmusik b2b Jonas Saalbach

Festivallerde gözlerin belki de en çok aradığı isim. Nedenini ikisi sette bir araya geldiğinde anlarsınız. Yavaş yavaş yükselen müziğin ne ara size farklı kafalar yaşattığını anlamıyorsunuz bile.

Elderbrook

Elderbrook

Daha genç, daha aşina olduğumuz bir havası var Elderbrook şarkılarının. Pop elektronik ritimleri var. Dans ettiren keyifle dinleyeceğiniz DJ’lerden.

Etapp Kyle

Etapp Kyle

Karanlık tarzı ile fark yaratan isimlerden. Gizemli ritimler ve tutkulu ses dalgaları onun müziğini en iyi tanımlayan kelimeler olabilir.

Feathered Sun

Feathered Sun

Eğer elektronik müzik bir insan olsaydı onların müzikleri hippi olurdu. Enerjileri, seslerin rengi ve kompozisyonları ile hem dinlemesi hem dans etmesi keyifli müziklere imza atıyorlar.

Francesco Tristiano

Francesco TristianoFrancesco Tristiano

Piyanolu mixleri ile milyonların gönlünü kazanan bir DJ kendisi. Klasik ve elektronik müziği kendi potasında eriterek inanılmaz mixlere imza atıyor.

Becky Fr

Becky Fr

Yeni yeni ismini her yerde duymaya başlayacağımız, başarılı mixleri ile inanılmaz kompozisyonlar yaratan Becky Fr’nin agresif ve baştan çıkarıcı şarkılarını dinlemelisiniz.

Birol Giray ‘’Beegee’’

Birol Giray ‘’Beegee’’

House music denilince akla gelen bir numaralı isimlerden Birol Giray. Genel olarak müziği ile gece kulüplerinin ihtişamlı ortamlarını yaratıyor. Ayrıca house müziğe dair birçok trendin başını çekiyor.

Doruk Güralp

Doruk Güralp

Müziğine diyecek bir şey yok. Gecenin en hareketli saatleri ondan sorulur. Müziği ile herkesi etkileyen ve dans ettiren yegane köklü isimlerden. Doruk Güralp setin başına geçtiğinde rotanız dans pisti olsun.

Discolog

Discolog

Son dönemde Türkçe mixleri dikkat çekiyor. Dinlemesi keyifli. Hala dinlemediyseniz onun yarattığı seslere kulak verin.

CategoriesSanatçı

Sen ne düşünüyorsun?