Electronica Festival İstanbul 2017

Şehir dışından %100 Music: Electronica Festival İstanbul 2017 gelmek isteyenler için en ince ayrıntısına kadar festival rehberi hazırladık. Hadi tek tek okuyun kafanızdaki tereddütleri atıyoruz.

Nerede Kalırım?

Festival geçen sene olduğu gibi bu sene de Suma Beach’te. Kilyos‘ta bulunan Suma tabiri caizse İstanbul’un bir ucunda ama orayı özel yapan da bu zaten. İki gün boyunca sınırsız eğlenceyi yaşayacağın, sadece tatil ve müzik odaklı bir alan. Üstelik genç enerjisi ile sizi sadece eğlenceye yöneltiyor.

Her neyse konumuza dönelim: şehir dışından geleceksen sana kalacak bir yer bulmak lazım. Suma Beach etrafında bir otelde kalmak ya da shuttleların güzergahında bir hostelde konaklamak işini görebilir. Eğer Airbnb yaparım diyorsan zaten hem ucuza gelir hem de tadından yenmez.

Nasıl Giderim?

Taksim ve Hacıosman metro durağından kalkan shuttle’lar seni direk olarak Suma Beach’e götürecek. Eğer shuttle ile uğraşamam diyorsan, birkaç arkadaşınla Uber XL çağırıp rahatça festival alanına gidebilirsin.

Ne Giyerim?

İçinden ne geliyorsa, onu da biz söylemeyelim ama çantana bir mayo bikini filan at. Yoksa denize girip serinlemek istersen üzülürsün. Fakat çok eşya yüklenip gelme, olabildiğince portatif ve taşıması kolay eşyaların yanında olsun.

Ne Dinlerim?

Alanda kimler kimler yok ki? Sen yeter ki dans de, müzik de. Elektronik müziğin duayenleri ile 48 saat kesintisiz müzik var bu festivalde. İsimlerin hepsini tek tek öğrenmek için buraya tıklayabilirsin.

Ne İçeriz?

Bol köpüklü, buz gibi artık ne varsa içeriz. Festival dediğin soğuk soğuk şeyler içip enerji atmak değil mi zaten? O zaman artık hazırsın. Umarız kafanda tereddüt kalmamıştır. Harika zaman geçireceğin çılgın bir hafta sonu için geri sayım başlasın.

CategoriesEtkinlik

Sen ne düşünüyorsun?