B

Beyaz Perdenin Manifesto Hali!

Manifesto

Bu hafta bizi sinemaya itecek büyük 2 yapım var karşımızda. Sıkı bir sinema takipçisiyseniz Manifesto’dan haberiniz vardır. Cate Blanchett’ın birçok karakteri canlandırdığı filmi heyecanla beklediğinize eminiz. Bilmiyorsanız da bu oyunculuk harikası filmi kaçırmayın deriz. Bir de akıllı telefonların sık kullanımıyla hayatımıza giren emoji’lerin animasyon filmi var. Konu açısından eğlenceli olacağa benziyor. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Manifesto

Cate Blanchett, tam bir oyunculuk şöleni sunuyor. 13 farklı karakteri canlandırarak tarihi manifestolar üzerinden ilerleyen bu film kesinlikle haftanın en önemlisi.

Sevimli Emojiler – The Emoji Movie

Hayatımızda büyük yer edinen emoji’lerden oluşan bu tatlı animasyon kaçmaz.

Organik Aşk Hikayeleri

Deneysel bir Türk filmi. Görücü usulüyle tanıştırılan 8 çiftin ilişki aşamaları anlatılıyor.

Çılgın Banka Soygunu – Vier Gegen Die Bank

Büyük bir bankanın yatırım tavsiyesiyle bütün paralarını bankaya yatıran 3 arkadaş paralarını yitirir. Dolandırılan arkadaş grubu, bankadan intikam almak için bankayı soyma planı yaparlar.

Her Şey – Everything, Everything

Bir bağışıklık sistemi hastalığından muzdarip 17 yaşındaki Maddy Whittier, mikrop ve bakteriler sebebiyle evden dışarı çıkmadan bir hayat geçirmek zorundadır. Bu hapis hayatından onu kaçırmaya itecek komşusuyla tanışması an meselesidir.

Bas Gaza – Overdrive

Arabalı soygun filmlerini seviyorsanız, bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Mezarcı

Emre Altuğ’un paraya düşkün bir mezarcıyı oynadığı komedi, dram yapımından keyif alabilirsiniz.

Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı – Science Fiction Volume One: The Osiris Child

Farklı gezegenlerde kolonileşmeler başlamıştır. Bu gezegenlerin birinde yaşayan subay, kızıyla iletişime geçemye çalışır ancak dünyadaki hapishaneden mahkumlar kaçar ve işler karışır. Aksiyon ve Bilim Kurgu karması film, bizce türleri seviyorsanız gidilebilir.

Model

Modellik kariyeri için Paris’e gelen Emma ve fotoğrafçısı arasındaki saplantılı ilişkiyi konu edinen film dikkatinizi çekebilir.

Amigos Meksika Hazinesi

Meksika’da bir hazinenin peşine düşen 4 kafadar arkadaşın hikayesini izliyoruz.

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?