B

Beklenen Ayarda Vizyon Takvimi

Bu haftanın vizyon takvimi tam beklediğimiz ayarda diyebiliriz.  Creed II, Robin Hood derken aksiyon gırla akıyor… Kalabalık, uzun ve sıkıcı listelerin yanı sıra, 3-5 film olsun hafta sonumuz şenlensin şeklinde yaklaşıyoruz biz bu işe! Tabii şenlenmek hepimizin hakkı o yüzden veriyoruz hemen detayları…

Creed II: Efsane Yükseliyor

Heyecanla beklenen devam filmi Creed II, öfke, hırs ve intikam üçgeninde benzersiz bir aksiyon sunuyor bizlere! Bildiğiniz üzere Rocky serisi zaten efsane mertebesindeki yerini garantilemişti. Creed serisinin yeni bölümünde ise yeni yeni efsaneler yükselmeye devam ediyor. Adonis Creed’in Viktor Drago ile yarım kalan hesabını kapatmak için çıktığı yolda bakalım kaç kroşe havada kalacak, hangi darbeler yerini bulacak…

Robin Hood

Başrolde Taron Egerton ile bizleri eski bir öykünün yeni versiyonuyla buluşturan Robin Hood filmi, hem haydut hem de halk kahramanı olarak bilinen karakterin yolsuzluklarla mücadelesi ve zengin ile fakir arasındaki adaleti sağlama çabasıyla yeniden ekranlarda! İzleriz belki, macerayı seviyoruz sonuçta!

Replicas

Başrolde Keanu Reeves ile karşımıza çıkan bilim kurgu ve gizem bezeli filmimiz Replicas, karısını ve çocuklarını trajik şekilde kaybeden Will adlı karakterin insan bilincini bilgisayara aktarma ve insan klonlama çalışmalarına kafayı takıp, eşini ve çocuklarını geri döndürme mücadelesini konu ediniyor.

Şüphe

Cannes’tan iki ödülle dönen hatırı sayılır bir yapım var sırada… Haruki Murakami imzalı bu filmde kurye olarak çalışan Jongsu’nun Haemi isimli komşusu ile karşılaşması sonucunda gelişen olayları konu ediniyor.

Lanetli Sular

Bir vizyon takviminin daha sonuna geldik, hem de bir çırpıda! Son olarak bir garip korku filmiyle buluşturuyoruz sizleri… Arkadaşının havuzunda şeytani varlıklar tarafından saldırıya uğrayan Sara’nın trajik ve gerilim dolu mücadelesine odaklanıyor. Korku severler için son çağrıyı da yaptığımıza göre hafta sonu gelsin bakalım!

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?