M

Milyonda Bir Gelen Festival!

Türk Rock müziği denildiğinde Ankara akla ilk gelen şehir oluyor. Bunda pek çok başarılı sanatçı ve grubun da etkisi büyük. Zakkum, Seksendört, Özge Fışkın, Pamela bunlardan sadece bazıları ve bu isimler çoğalmaya devam ediyor. Ve işte şimdi İstanbul’un en çok Ankara’ya dönüşünü sevenler için düzenlenmiş bir Festival var önümüzde: Milyonfest Ankara!

“Geçit töreni bu kez Ankara’da!” sloganıyla yola çıkan Milyon Fest, %100 Music katkılarıyla 12-15 Ekim tarihleri arasında ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde gerçekleşecek. %100 eğlenceyi garanti eden festivalin line up’ı ise inanılmaz.

1 değil, 5 değil, 10 değil tam 48 sanatçı! Evet doğru okudunuz gözünüzü ovuşturmayı bırakın lütfen… Tam 48 isim 2 ayrı sahne ile 4 gün boyunca rock severlerin kalbini, ruhunu ve kulağını mest edecek. Mor ve Ötesi, Teoman, Manga, Şebnem Ferah, Kurban, Flört, Selda Bağcan, Hayko Cepkin, Athena ve Pilli Bebek bu isimlerden sadece çok azı.

Bizim isimlerin hepsini saymaya gücümüz yetmedi, belki biraz da kıskandık, emin değiliz. Ankara’nın kendine özgü puslu havasına, yine Ankara’nın kendine has festivali Milyonfest Ankara ile cevap vermek için hala geç değil. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. 🙂

CategoriesKonser

Sen ne düşünüyorsun?