R

Reggae ile Pırıldamaya Var Mısın?

Buyrun bakalım size çok sevildiği için ikincisi düzenlenen bir etkinlik daha! %100 Music ilkini düşünmekle pek çok bünyede yeterli aydınlanmayı sağlamıştı. Şimdi ikinci bir solukla bizi yeni tebessüm deryalarına davet ediyor. Başlıktan da anlaşıldığı üzere konseptimiz “Sunshine, sunshine reggae!”

IF Performance Hall Beşiktaş’ın nadide atmosferinde “Reggae Night#2” ismiyle hayat bulan etkinlik, aksak ritimler ile tıngır mıngır keyif bulalım diye o çok sevilen yerli reggae duayenlerini tek yumruk haline getirmiş. Türkçe reggae konusunda iddiasından şüphe duymadığımız “Sattas” etkinliğe headliner olarak kafadan giriyor. Tabi öncesinde “Zeytin” tatlı bir ısınma turu atıyor.

Araları molaları da düşünmüşler tabi ki. O kısımları da bizi ritimden koparmamak için Selekta Genjah, C. Fyah ve İtekaka üstlenmiş. Ayrıca etkinliğe mutlu bir giriş yapalım diye 21:00 – 22:00 aralığı “happy hour” ilan edilmiş.

Buluşma için kararlaştırılan tarih 16 Aralık Cumartesi. Daha iyi bir planınız yoksa ve “reggae benim canım” diyorsanız istisnasız bekleriz!

CategoriesKonser

Sen ne düşünüyorsun?