Beyoğlu Sineması

Beyaz perdeyi ziyaret etmek için yeni yeni seçenekler arttı. Vizyona birçok film girdi. Kendine en yakın sinema salonuna koşmadan önce sana tavsiyemiz bu hafta izleyeceğin tüm filmleri Beyoğlu Sineması’nda izlemen. Maddi sıkıntılardan dolayı kapılacak olması hepimizi çok üzdü. 30 Haziran’da tamamen gidiyor.

Biz bu hafta sonu Beyoğlu Sinemasına giderek desteğimizi göstereceğiz. Sen de destek olmak istersen, bu hafta vizyona giren filmlerin fragmanlarını aşağıya bıraktık. Kendine uygun olanları seç ve soluğu Beyoğlu’nda al.

Deccal 2

Deccal 1 filminin ardından farklı bir senaryo ile mitlere kafa tutan Deccal 2 artık vizyonda. Korkuyu iliklerinize kadar hissetmek için izlemelisiniz.

Gençlik Başımda Duman – Hjartasteinn – Heartstone

Gençliklerinin keşif çağında bir arada zaman geçiren iki arkadaşın kimlik arayışı ve bu arayış ile yaşadıkları olaylar konu ediliyor filmde. Deneysel ve farklı bakış açısıyla festivallerde ön plana çıkan bu film kaçmaz.

Eşik

Erkan Tahhuşoğlu ve Ayhan Salar’ın yönetmenliğini yaptığı film durağan konusu ve sıradanlığı işleyişi ile gözle görünmeyen birçok ayrıntıya dikkat çekiyor. Kuşak çatışmaları, hayatlar ve yaşayışlar anlatılıyor.

Sniper: Duvar – The Wall

Gerçek bir çatışmanın içine çekilmeye hazır olun. Duvarın arasında sıkışmış ve ateş hattı içinde kalmış askerlerin mücadelesi filmde tüm incelikleri ile veriliyor.

Hayalet Hikayesi – Personal Shopper

Kardeşinin cinayetini araştıran bir kadın sıradışı olaylar yaşamaya başlar ve film gittikçe heyecanlı bir hale gelir. Kristen Stewart’ın olağanüstü performansı filmi çok yukarılara taşıyor.

Sinyalciler

Ahmet Kapucu’nun yönettiği absürt komedi filminde Burak Satıbol, Ayhan Taş ve Mahmut Tuncer’in inanılmaz performansı ile beraberiz.

Arabalar 3 – Cars 3

Pixar’ın efsanevi filmi Arabalar serisi heyecan verici son filmi ile vizyonda yerini aldı.

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?