Y

Yılı Yarılayan Vizyon Takvimi

Yılın ilk yarısını neredeyse geride bıraktığımız bir hafta sonuna doğru süzülüyoruz… Mayıs zamanı sinemanın hasat zamanı sayılır, o sebeple vizyonlara sık sık uğramaya çalışalım. Yalnız akşam serinliği için hırkamızı çantamıza asmadan hareket etmeyelim! Öyleyse bu haftanın vizyon takvimi kertenkele besleyenlere, uçak bileti bakanlara ve baharı ruhunda hissedenlere gelsin!

Daha Yeni Başladık

Komedi deyince akan sular duruyor bizde! Daha Yeni Başladık filminde ise her halini sevdiğimiz Morgan Freeman yeniden karşımıza çıkıyor, hem de Villa Capri denilen şirketin gizemlerle dolu müdürü olarak! İzlemeye değer…

Saplantı

Korku sevenleri boğaz düğümleten bir yapımla devam ediyoruz… İstenmeyen gebelik sonucu oğlu olan Chloe isimli genç kadının doğumdan sonra başına gelen paranormal olaylara şahit oluyoruz. Gerilime hasret kalanlara tavsiyemizdir!

Kiraz Mevsimi

Yerli ve acıklı yapımımız Kiraz Mevsimi, doğduğu kasabanın hayallerine yetmeyeceğini düşünerek madende çalışmaya başlayan Yılmaz’ın hikayesine konuk oluyoruz! Sonra yok yerli yapım yoktu ondan gitmedik olmasın.

Yakışıklı Prens

Bu hafta seçenekler oldukça çeşitli, şimdi de bir animasyon filmi var sırada… Tüm masal dünyasındaki prenseslerin aklını başından alan bir prens ile başımız resmen dertte. Bakalım prensimiz bu büyüyü bozabilecek mi?

Partilerde Kız Tavlama Sanatı

Güzelliği ile gözlerimizi alan bir başrol ile aşk dolu bir maceraya atılıyoruz bu kez! Garip kıyafetler, egzotik ve büyüleyici kızlarla dolu gizli bir partinin içine atılıp bolca kahkaha atacağız bu filmde!

Deadpool 2

Heyecanla beklediğimiz Deadpool filminin devamı sonunda vizyonla buluştu! Bir başka kahramanımız gelecekten gelen Cable’a karşı dik durmak için gücünden geleni yapacak. Kaçırmayacağınızı umuyoruz.

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?