B

Bu Festival Kaçmaz Be Ya!

“Her şey İstanbul’da olmak zorunda mı?” diye yakınanları çok gördü bu gözler. Yani belli başlı şehirlerde yapılan festival haberlerini görüp de isyan edenleriniz, ya da isyan eden tanıdığınız muhakkak vardır. O zaman sıkı durun, sıradaki haberimiz isyankarlar için geliyor!

Edirne denildiğinde aklımıza gelen belli başlı şeyler olsa da, bu durum yakın bir zamanda değişecek gibi duruyor. Yani artık ciğer, romanların harika dansları gibi şeylerin yanı sıra artık bir de festivali olacak!

Edirne Müzik Festivali 7-8 Ekim tarihlerinde Buzhane Davet Bahçesi’nde gerçekleşecek. Festivalde herkes kendine göre bir şeyler de bulabilecek gibi duruyor. Kimler var derseniz hemen sayalım: Hayko Cepkin, Moğollar, Cem Adrian, Jehan Barbur, Keti, Dip, Manga, Haluk Levent, Yeni Türkü, Kalben, Manuş Baba, Fatih Erdemci ve Murat Mermer…

Biz isimleri sayarken yorulduk bile. Edirne’in güzel havasıyla ruhunuzu yenilerken, dinleyeceğiniz kaliteli müzikler ile kulaklarınızın pasını silmek için harika bir fırsat. %100 Music katkılarıyla gerçekleşecek olan iki günlük bu eğlenceli festivali kaçırmak istemiyorsanız şimdiden biletleri almakta fayda var.

CategoriesEtkinlik

Sen ne düşünüyorsun?