S

Sendromlar Yıkılsın, Motivasyonlandınız

Uzun sayılacak bir tatilinin sonrası ilk iş ya da okul günü oldukça can sıkıcıdır, bunu kimse inkar edemez. Modunuzu ve motivasyonunuzu arttırmak için yapabileceğiniz pek çok şey var, bunlardan en önemlisi de mekan değişikliği. Bu hafta vizyona girecekler listemizle sizlere hem sakin hem de eğlenceli alternatifler sunduk. Hadi, mısırlar patlatılsın, filmler izlensin. Motivasyonlandınız! 🙂

Tutku Oyunu – The Double Lover

İlk gösterimi Cannes Film Festivalinde gerçekleşen filmin yönetmeni François Ozon. Hikaye, depresyonda olan Chloe’nin psikiyatristine aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra aşık olduğu adamın gizlediği başka bir kimliğini fark ediyor ve olaylar gelişiyor.

Yarım Kalan

Yönetmenliğini Emre Yılmaz’ın yaptığı film, yıllardır süregelen Ermeni-Türk sorunlarına değiniyor. Film, İstanbul’a okumaya gelen Iskui ve Mert’in arasındaki aşkı konu alıyor.

Ejderin Doğuşu – Birth of The Dragon

George Nolfi yönetmenliğinde efsaneleri izliyoruz bu kez. Dövüş sanatlarının duayeni Bruce Lee ve Kung Fu ustası Wong Jack Man arasındaki karşılaşmayı konu alan film, izleyicisine oldukça heyecanlı dakikalar yaşatıyor.

Cenaze İşleri

Adına bakıp da karar vermek hata olur, çünkü Korhan Uğur’un yönetmenliğini yaptığı bir komedi filmi Cenaze İşleri. Film, belediyenin kimsesizler mezarlığında çalışan Orhan ve onun başına gelen talihsiz olayları konu alıyor.

Emoji Filmi – The Emoji Movie

Animasyon severler için bir film daha! Günümüzde artık herkesin haşır neşir olduğu emojiler, bu kez beyaz perdede bizlerle buluşuyor. Film, diğer emojilerden farklı olan Gene adlı emojinin, diğerlerine benzeyerek normalleşmeye çalışmasını konu alıyor.

Barry Seal: Kaçakçı – American Made

Yakışıklı Tom Cruise’un baş rolünü oynadığı filmin yönetmenliğini Doug Liman yapmış. Film, Medellin karteli için Amerika’ya kaçakçılık yapan ve daha sonra CIA için silah kaçakçılığı yapan Barry Seal’in hikayesini anlatıyor.

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?