M

Maskeli Gençten Taze Tekli

Drumstep’in maskeli kahramanı Alan Walker pırıl pırıl yeni teklisi “Diamond Heart” ile alana iniş yaptı! Hadi öyleyse loopları görelim…

18 yaşından beri yeteneği ile milyon dinlenme rakamlarına ulaşan pırlanta kıvamındaki Norveç-İngiliz kırması genç yeteneğimiz Walker, havasına hava katmak için her ne kadar maske takıyor olsa da, biz yine de onun ne kadar sarışın olduğunun farkındayız. “O ne biçim laf Gerekeni Yap!” diyenlerin de içinden aynı hisler geçiyor, kabul edelim. Bunları biz uydurmuyoruz… Sonuçta bizler de 887 milyon dinlenen “Faded” parçasının yalancısıyız.

Neyse uzun uzadıya ballandırmayı bırakıp detaylara dokunalım… 2018’de hiç boş durmayıp 4 tekli bir de remix albümü yayınlayan Walker, en yeni ve beşinci teklisini platformlarla daha henüz buluşturdu. Biz dinledik, halimizden de memnunuz. Sonunda radarımıza loopluk bir parça takıldığı için yine içimiz çiçek açıyor. Eğer sizler de ilk dinleyenler arasında yerinizi almak isterseniz alttan devam edebilir ya da mekanlarda denk geldikçe ezbere alabilirsiniz, tercih sizin!

CategoriesAlbüm

Sen ne düşünüyorsun?