A

Ankara’ya Bi’ Mekan Önerimiz Var!

Türkiye’nin Winterfall’u kontenjanından bize işve cilve yapan, haşin kışları ve kurak toprakları ile ünlü Ankara! Acaba iyi misiniz havaların soğuğa yüz tuttuğu şu zamanlarda? Gerçi kışın Ankara’dan sağa sola kaçan herkes, kendini bi’ nevi Dorne’un sıcak kumlarına uzanmış gibi hissediyormuş. Halbuki biz sizi ayazlarda 100 kaplan gücünde bilirdik ki belli etmesenizde öylesiniz. Alışıksınız, alışık…

Hadi öyleyse soğuk falan diye nazlanmayı bırakalım. Yok mu şöyle koyu renkli kışlık bi kaç parça eşyanız? Hah işte onları kuşanalım ve kendimizi %100 ısıtma garantili eventları ile meşhur Black Pub’a atalım!

“Hep İstanbul’dan geliyor o konser haberleri mekan önerileri…” gibi kalp kıran cümleleri de artık duymayalım lütfen. Çünkü bu Black Pub “biraz blues, biraz da rock n roll “ için biçilmiş kaftan!

Peki Black Pub’da neler var? Hemen bahsedelim. Daimi gruplar ile haftalık performansların yanı sıra yere bakan headbang yapan etkinlikler ile kışı kıyasıya atlatma garantisi!

Ayrıca eminiz ki pub kültürüne gelen yeni anlayış Black Pub, iddialı ve sert duruşu, cep yakmayan içecekleri ve mis gibin fıçı kokan atmosferi ile bu kışın en kapalı gişe mekanı olacak! Öyleyse sosyal sınırlarda bolca geziyor ve fazla iç daraltmadan, kışı sükunetle geçiriyoruz.

Bi de lütfen takipte kalın çünkü çok yakında Black Pub etkinlik takvimi de burada olacak!

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?