Asla Kitabı - Eda Yavaş

“Nefes al, nefes ver, şimdi tut, bırak, bi aydınlanma geldi mi?” diye soran kişisel gelişim kitapları sizin de içinizi baydıysa biraz yaklaşın ve okumaya devam edin.

Eda Yavaş, sıra dışı bir şekilde hayatı ele alıyor ve kişisel gelişim kitaplarına yeni bir boyut katıyor. Asla yapmamanız gerekenleri sıralayarak sizi tabiri caizse bazı gerçeklere hazırlıyor ve gözünüzü açıyor. Örneğin; “Kendi dip boyası gelmiş bir kuaförün, seni bir değişikliğe ikna etmesine asla izin verme.” ya da “Fener’in maçı varsa asla birinci köprüden gitme.” ufak tefek hayat tüyoları denilebilir. Düşünsene bir İskoçya’da yaşayan bir psikoloğun kitabı senin kişiliğini ne kadar değiştirebilir? Adam hayatında metrobüs görmemiş, her sabah ona binmenin hezimetine uğrayan bir millete ne katabilir. Eda Yavaş yerli bir tedavi öneriyor ve sana asla İsveçli bilim adamlarının söyleyemeyeceği bir tavsiye veriyor: “Felaket hikayeleri anlatmaktan gizli bir haz duyanlara asla kahve falı baktırma.”

O zaman yerli terapi sizi bekler diyelim. Eda Yavaş’ın Asla Kitabı bizim başucu kitabımız oldu. Siz de elinize alıp okumaya başlayınca anlayacaksınız.

'' ASLA KİTABI '' yakinda Karakarga yayinlari'nda

A post shared by Portfolio (@taylankurtulus) on

CategoriesTanıtım

Sen ne düşünüyorsun?