M

Miami’nin Takım Elbiselileri

Hayatımızı her alanda kuşatmış sporun dizi sektöründeki yansıması ne kadar az fark ettiniz mi? Biz bu diziyi sportif açlığımızı bastırmak isterken keşfettik. İntikamların, suikastlerin, mafyaların, taht oyunlarının, teorilerin ve cilt cilt spoilerların havada uçuştuğu şu günlerde birazcık nefes almak istiyorsanız Ballers’a şans vermelisiniz. Çünkü Ballers’ın sizi yakalayacak çok fazla taktiği var. Hangi taktik size tackle atıyor görelim.

Başrolünde Dwayne Johnson, (The Rock), eski bir Amerikan futbolcusunu canlandırıyor. Futbola vedasının ardından işler yolunda gitmeyince yine futbolla ilgili bambaşka bir kariyerde Miami’nin altından girip üstünden çıkıyor. Bilirsiniz efsaneler asla emekli olmaz. Cüssesi ve özel dikim birbirinden afili takım elbiseleri, iş bitiriciliği ve sempatikliğiyle sizi kendine çekecek.

The Rock dışında dizide Rob Corddry, Omar Benson Miller, Arielle Kebbel, John David Washington gibi isimler yer alırken Andy Garcia’da kendini önemli bir rolde uzun bölümlerce gösteriyor. Dizinin süresi 30 dakika. Senaryosu zihin yormuyor, teorilerle uğraştırmıyor, spoilerlardan koşa koşa kaçmayı gerektirmiyor. Kafanızı boşaltmak istediğiniz her an yanı başınızda. Çerezinizi kaptığınız gibi diziniz hazır.

Ya da şöyle diyelim; Entourage burnunuzda tütüyor ve onun yerini hala hiçbir dizi tutmuyorsa doğru yerdesiniz! Ballers da Entourage gibi Mark Wahlberg’ün prodüktörlüğünde çekiliyor ve tarz olarak neredeyse aynı. Bu dizide de “Lüks nedir? Para nasıl yenir?”in tanımı yapılıyor ve her köşesinden gördüğümüzde heyecanlancağımız ünlüler çıkıyor.

Spora gitmeniz için motivasyon lazım ve Youtube motivasyon kanallarınız artık sizi kesmiyor. Dizinin introsunu her bölümde tekrar izleyin, gazınızı alın. Dizi biter bitmez de çantanızı kaptığınız gibi doğru spora!

Ballers henüz 3. sezonunda, yakaladınız yakaladınız yoksa sezonlar uzadıktan sonra keyifler biraz kaçabiliyor. Şimdiden iyi seyirler!

CategoriesDizi İzle

Sen ne düşünüyorsun?