P

Paris’ten Hallice: Batard İstanbul

Sıradaki mekanımız Fransız kalmak isteyenler için geliyor… Paris cafelerini cebinden çıkaran Batard İstanbul, şıkır atmosferiyle Bomonti’de!

Batard İstanbul daha dışarıdan bakınca bile bir Avrupa yeli estiriyor etrafımızda, dekorasyonun uyumu ve masalsı dokusu daha kapının önünde yakalıyor bizleri… Sonra içeri dalıyoruz ve adeta zamanda takla attıran tablolar çıkıyor karşımıza, kendimizi Gatsby’nin kucağında buluyoruz.

View this post on Instagram

🗣le bomba🧨

A post shared by Batard (@batardistanbul) on

Bomonti’de yükselen bu Fransız esintili cafede, kısıtlı bir menüyle farklı lezzetleri masamıza bırakıyor. Et ve burger konusunda ünü kendini aşan Batard’ın menüsünde bir de hikayesi olan Sanayi Pilavı adlı kuzu kıymalı bir pilav var. Denemeniz konusunda ısrarcıyız. Fiyat dengesini soracak olursanız, hiç canınızı sıkmayın altından kalkarsınız.

Altın tonlarda dekorasyonu ile yılbaşında da hoş bir seçenek olabilir Batard İstanbul! Biliyoruz Bomonti’ye ara ara yol yapıyorsunuz… En azından Fransız usulü Le Baklava için direksiyonu bir kere de bu mekana kırsanız hiç fena olmaz! Biz adresi verdik, değerlendirmesi sizden…

View this post on Instagram

🗣 Hot Pastrami 💥✨🧨

A post shared by Batard (@batardistanbul) on

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?