Günlük film öneri hakkımızı bizi romantik bir dünyaya çekerken damarımıza eser miktarda gerilim aşılayan “Beast”ten yana kullanıyoruz. Çünkü kendisi  patlamış mısırları hazırlayıp koltuğunuza yerleşmeye değecek bir yapım.

Küçük bir adada yaşayan Moll, annesiyle beraber yaşamaktadır. Ancak yaşadığı hayat hiç ona göre değildir. Aile baskısı ve yaşadığı küçük adadan sıkılan Moll, kendi istediği hayatın hayalini kurmaktadır. Tüm bu mutsuzlukların arasında, adaya yeni genel yakışıklı genç Pascal ve Moll tanışırlar ve Moll ilk defa yaşadığını hisseder. Moll, ailesini karşısına alır ve hayatının aşkı olduğunu düşündüğü sevgilisinin yanına taşınır. Ancak bir sıkıntı vardır.

Son zamanlarda adada faili belli olmayan cinayetler işlenmeye başlıyor ve ada halkı cinayetlerin ardında Pascal olduğunu düşünüyor. Ama Moll bütün suçlamalara rağmen sevgilisinin yanında duruyor. Peki ya sonra?

Sonunda her şeyin farklı bir hal aldığı, size yer yer gerilimli anlar yaşatacak olan filmin fragmanını aşağı bırakıyoruz.

CategoriesEleştiriler

Sen ne düşünüyorsun?