Y

Yılın En Karakterli Noel Ağaçları

Malum herkes kendi imkanınca bir süsleme, bir dekorasyon, bir hediye telaşı içinde… Kimileri bu işe artistik, kimileri baştan savma, kimileri de komik ve yaratıcı bir tutumla yaklaşıyor. Hal böyle olunca ortaya pek çok farklı konseptte fikirler ve fotoğraflar çıkıyor. Biz de arşivleri kurcaladık ve ekonomik, dekoratif ya da abartılı sebeplerden ötürü rutinleri kıran süsleme fikirlerini derledik! İşte karşınızda yılın en karakterli ağaçları!

İlk karakterimiz hayatı mistik bir sadelikle yaşayan birinin elinden çıkmış olmalı!

Fazla süse gerek yok bana kökü ver diyenlerin tercihi ise…

Farkımız tarzımız, gelenekleri kim takar? diyen, dışlansa da gam yemeyen karakterimiz de şöyle…

Bu fikir İsa’nın marangoz olmasından mı yoksa psikopatlığa yatkınlıktan mı geliyor, bilinmez… Ama bir karakteri olduğu kesin!

Sıradaki karakterli ağacımız ise son yıllara damgasını vuran fütüristik ve distopik dizilere adeta ışık tutuyor, gönderme yapıyor… Alkışlıyoruz!

Şerifler de kutlamayı sever ama kendi usulünce! Öyleyse sıradaki karakterli ağacımız Bob Marley eşliğinde gelsin… “I Shot The Sheriff…”

Ve… son olarak yılın en maliyetli ağacı ile karşınızdayız! Her monitörü en cüzi fiyattan hesaplayayınca bu bir takım işi olmalı diyor ve karakter namını kendisine teslim ediyoruz… İşçiliği de cabası!


CategoriesHobi

Sen ne düşünüyorsun?