M

Mahalle Sıcaklığında 3. Dalga

Black Owl Coffee - Beşiktaş

Eğer 3. dalga kahvecileri seviyorsanız, bu mekan tam size göre. Beşiktaş‘ın içinde bulunan Black Owl Coffee, çarşıya bakan manzarasıyla mahalle atmosferini iyi vermiş bizce.

Ev yapımı kurabiye ve sandviçleriyle, başarılı kahveleriyle yerinde bir mekan olmuş diyebiliriz. İster cam tarafında oturup kahvenizi yudumlarken, çarşıyı gözlemleyin. İster araç gereçlerinizi alıp ders çalışmaya gidin. İsterseniz de arkadaşlarınızla oturup rahatça sohbet edin. Mekanın işletmecisi Stefan’a denk gelirseniz kesinlikle muhabbet edin. Kahve hakkında güzel sohbetler edebilirsiniz. Güler yüzlü karşılanacağınızı garanti ediyoruz. Eğer kahvenizle alakalı bir sorun yaşarsanız da hiç problem değil. Söylediğiniz takdir de hemen ilgileniliyor. Yalnız müzikler, kendini tekrar ediyor. Daha geniş playlistler, mekanı çok daha sıcak hale getirebilir gibi duruyor. Fiyatlara gelirsek ucuz diyemeyiz, ancak pahalı da diyemeyiz ki bu güzel bir şey. Aynı zamanda mekan ‘pet friendly’ bir tavır sergiliyor. Köpeğinizle dışarı çıktığınızda sorun yaşamadan gelip soluklanabiliyorsunuz.

Beşiktaş’ta oturanları zaten akşamları pijamalarıyla bu tarz yerleri doldururken görüyoruz. Beşiktaş çarşıda bulunan bu sıcak mekana yolunuz düşerse bi uğrayıp çayını, kahvesini içmeden, sohbetinizi etmeden geçmeyin.

Adres: Şehit Asım Cad. No:37 Beşiktaş

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?