M

Mahallemizin Yeni Kahvecisi

Blum Coffee House - Beşiktaş

Akaretler’in yeni 3. dalga kahvecisi Blum Coffee House bizim kalbimizi çaldı! Dekorasyonuyla, kahvelerinin lezzetleriyle ve taze malzemelerle hazırlanmış deneysel tatlılarıyla bize efsane bir akşam üzeri yaşattı.

Mekan küçük ama çok çok şirin. Kuş kafesine benzeyen bir panelin içinde oturduk. Oturması da, fotoğraf çekmesi de çok keyiflliydi. Günün stresini atmak için birebir aslında. Çünkü içeri girdiğiniz andan itibaren sizi bambaşka bir diyara götürüyor. Ayvalı cheesecakeine bayıldık Blum’un. Her gün farklı bir meyve ile taze taze çıkıyormuş cheesecakeleri. Üstelik yine taze mascarpone peyniri ile. Kahvelere gelince, klasik ve keçiboynuzlı latte siparişi verdik. Tek kelime ile kahvesi ‘kıvamında’ydı. Çok güzel demlenmişti ve harika kokuyordu. E birde minik tatlı cupcakelerden isterseniz sizden mutlusu olmaz.

Şimdi bu güzel kışın keyfini, sıcak ve tatlı bir ortamdan çıkarmanın vakti. En yakın arkadaşınızı ya da kitabınızı alın, gidin. Hem keyifli ortamın tadını çıkarın hem de lezzetleri hissedin.

Adres: Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad., No 64/A Beşiktaş – İstanbul

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?