Kahve tüketiminin arttığı, hırkaların kollarının çekiştirildiği, burunların kızardığı havalara geldik. E hal böyle olunca da yeni mevsim, yeni mekan diyerek arayışlara başladık. Her gün aynı Starbucks’a gidip pumpkin spice latte almaktan sıkılanlar için geliyor sıradaki önerimiz: Borderline Coffee!

Kabul edelim 3. Dalga kahveciler bir süredir mantar gibi türedi ve içlerinden iyi olanı seçmek bir hayli zorlaştı. Fakat henüz yeni açılmış olmasına rağmen dikkatimizi çeken bir yer oldu Borderline Coffee.

3 kişi tarafından kurulan bu tatlış mekan sadece kahve servis etmiyor, aynı zamanda kahve hususunu ciddiye alanlar için ekipmanlar ve ürünler de satıyor. Dünyanın hatrı sayılır kavurma evlerinin kahvelerini şirin ve minimal paketlemesiyle misafirlerine sunan Borderline Coffee, şu an için tek şube olarak Nişantaşı’nda bulunuyor.

Kahvenin yanı sıra sundukları sağlıklı kaseler ile öğle yemeklerinizi de şenlendirecek gibi gözüküyorlar. Unutmadan söyleyelim, çalışanlar bebiş, internetleri hızlı ve mekan iş yapmaya oldukça elverişli. Kendilerini üç evetle uğurlayarak “bizimlasın!” diyoruz.

Adres: Nişantaşı Ihlamur Yolu No:17/1 İstanbul

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?