B

Bu Quizler Çok Eğlenceli!

Vapurda, metrobüste, otobüste can sıkıntısına ilaç gibi gelecek bir bilgi oyunu söylemeye geldik! Hem de bu oyun öyle saf bilgi değil yüzlerce farklı ve eğlenceli yarışma kategorisi içeriyor.

Quiz Up adlı uygulamada kendinize bir profil oluşturuyorsunuz ve yarışmaya başlıyorsunuz. Son derece geniş olan yarışma konularından birini seçip karşı rakibinizi bekliyorsunuz. Yarışma başladığında toplam 7 soru soruluyor ve 7.soru iki kat puan kazandırıyor. Her soru için 10 saniyenizin olduğunu da unutmayın!

Yarışmanın içerdiği konular Breaking Bad’den Game of Thrones’a, hukuktan mühendisliğe, dünya ülkelerinden edebiyata, spesifik tarihten sanata aklınıza gelebilecek her türlü başlığa sahip. Konu başlıklarını böyle genel noktalarda da toplamamışlar. Örneğin sadece Amerikan tarihi, Antik Roma, savaşlar gibi son derece özel konular da mevcut.

Yarışmadaki başarılarınıza göre ünvanlar elde edebiliyor, o ay içinde ülkenizin en iyisi olduğunuzu ya da başka bir ünvanınızı yarışma başlarken karşıdakine göstermiş oluyorsunuz.

Oyun dili İngilizce, bu kuşkusuz yabancı ilerletmenize yardımcı oluyor, öğrendiklerimiz de genel kültürünüze katkı sağlıyor. Vaktinizi keyifli değerlendirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir!

Androidler için buradan, Apple ürünleri için buradan indirebilirsiniz.

 

CategoriesOyunlar

Sen ne düşünüyorsun?