C

Caro Emerald ile Pupa Yelken!

Caro Emerald

Samba, caz, bossa nova ve mambo’ya sesini bulaştıran Caro Emerald 24 Şubat’ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda müziğiyle bir şölen yaşatacak. Etkileyici sesi ve sahnedeki estetik duruşuyla her ne ruh halinde olursak olalım içimizdeki yolculuk isteğini tetikleyen sanatçıyı gönlümüzün ferah bir köşesinde tutuyoruz daima. Bu konserde de şarkılarıyla ufka doğru bir yelkenli gezisine çıkmışçasına keyiflenme zamanı!

Deleted Scenes from the Cutting Room Floor” isimli ilk albümünü 2010 yılında çıkaran yetenekli müzisyen bu albümüyle oldukça yüksek bir tiraj elde etmişti ardından 2013 yılında çıkardığı “The Shocking Miss Emerald” albümüyle de bu istikrarını korudu. İngiltere müzik listelerine ilk sıradan giren albüm Türkiye’de de yabancı müzik kategorisinde birinci olmuştu.

Onun şarkılarındaki melankolik tango tınılar kulağınıza çalınırken hemen peşi sıra gelen neşeli melodilerle mest oluyorsunuz. Caro Emerald ile yeni tanışanlardansanız “Tangled Up” ile güzel bir başlangıç yapabilir ardından “Paris” ve “Black Valentine”e geçip biraz hüznünden de tadabilirsiniz “The Other Woman”ı da listeye eklerseniz siz zaten konsere hazırsınız.

CategoriesKonser

Sen ne düşünüyorsun?