Yazın bittiğini hala kabul edemeyenler, plajlarda DJ kabininin önünden ayrılmayıp yazı çılgınca partileyerek bitirenler; ayaklarınız kızgın kumlardan çıktı ama ruhunuz hala oralarda biliyoruz! O zaman Blond:ish ikilisini playlistinize alarak onlara bir merhaba deme vakti geldi, çünkü orjinal soundlarıyla ruhunuzu yazdan koparmayacaklarına eminiz!

Kompakt ailesinin gözde isimlerinden olan Kanadalı ikili Anstascia ve Vivie-Ann, 2007’den beri dünyanın birçok yerinde ve Burning Man gibi festivallerde yer aldı. Hiçbir kaba sığmayan enerjileri ve sahne performanslarıyla bütün dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar.

Müzikal yolculuklarındaki misyonları ‘sesin tüm katmanlarını keşfetmek’ olan Blond:ish, çeşitli mekanlarda yaptıkları ses kayıtları, kullanılan geleneksel enstrümanlar ve birçok dilden eşlik eden vokallerle eşsiz bir sound yarattılar. Siz de dinlediğinizde misyonlarının hakkını son damlasına kadar verdiklerini göreceksiniz! Bu kış takvimlerinde İstanbul’u görmemek üzücü olsa da aşağıya bir link bırakıyoruz…

CategoriesSanatçı

Sen ne düşünüyorsun?