B

Bir Küçük Keşif Meselesi

Günlerden Çarşamba olunca bizde huydur, keşif yapar, paylaşırız. Sinsilik yok. Kim ne bulduysa söyler buralarda sinerji yaratırız! Neyse geyikler bir kenara şu andan itibaren sizi bol chill bir keşfin içine çekiyoruz. Arayana iç huzur garantili keşfimiz tam olarak WMD oluyor!

WMD, Michael Erickson’un elektronik müzik projesi. Michael bey genç bir yetenek olmasının yanı sıra Seattle lokasyonundan sesleniyor bize ve şimdilik yine oralarda performans gösteriyor.

Son albümü “Reminisce” sadece yaşadığı tecrübelerden değil, hazırlık aşamasında çektiği nostaljik-antik fotoğraflardan da ilham bulduğu için insanı epey sarsıyor. Müziklerinin anlayamadığımız, değişik ve karışık bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Zaten kendisi de melankoli ve nostaljinin müziğini etkilediğinde hemfikir.

Bize soracak olursanız WMD, günün stresinden sıyrılıp bir köşeye geçtiğinizde alttan alttan çalmalık şarkılara sahip. Fark etmeden ikinci parçaya geçirecek kadar yoğun dinletiyor kendini. Puslu bir havada melankolik melankolik takılmak için birebir…

Favorimizi aşağıya bırakıyor olacağız, ama sadece onunla yetinemeyeceksiniz…

CategoriesSanatçı

Sen ne düşünüyorsun?