İzmir’de Fırtınalar Kopacak!

Ceza

Meclis-i lâ desek, Med-Cezir desek sonra bir de Feyz Al diye eklesek aklınıza gelecek ilk isim Ceza olur herhalde. Nitekim rap müziğin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri ve dilimize dolanan şarkılarıyla hayatımızda. Kendisi sevilen şarkılarını 1 Nisan’da, İzmirliler için Container Hall’de seslendirecek.

Rap müziği sevmeyenlerin bile bildiği ve dinlediği şarkıların sahibi Ceza, başarısı yadsınamaz. Nitekim kendisi MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde En İyi Türk Sanatçı ödülünü kaptı 2007’de. Şunu da belirtelim ki bu ödülü alan ilk Tük; Ceza. Sanatçıyı, yurtiçindeki festivallerin yanı sıra Amerika ve Avrupa’da da birçok festivalde gördük. Public Enemy grubundan çok fazla etkilendiğini belirten sanatçının şu ana kadar 19 albümü var. Dile kolay! Son albümü Suspus ise Mayıs 2015’te çıkmıştı. Albümün klip çekilen ilk şarkısı da Suspus. Ceza’dan duyduğumuza göre bu albümünden birçok şarkıya daha klip çekecekmiş. Hadi bakalım…

Rap müziği sevenlerin, dinlemekten hoşlananların, ya da Ceza’nın eski şarkılarıyla çocukluğundan bazı karelere uğramak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir konser!

CategoriesKonser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir