K

Kahve Durağının Yeni Adı

Coffee Ya Basta

“Şöyle renkli mi renkli, içimizi ısıtacak atmosferde bir kahve içelim! Uzun uzun sohbet eder, dedikodu yaparız ama rahat bir yer olsun.” diyenlere yepyeni, kıpır kıpır bir kahve durağı söyleyelim: Coffee Ya Basta.

Mekan self servis, özel kahveler getiren, içeride ve dışarıda oturma alanı olan, salaş ve renkli bir yer. İçimi rahat ve kokusu efsane güzel olan filtre kahvelerin tadına doyum olmuyor. Özel olarak Meksika’dan getirtilen kahvelerin tadına mutlaka bakmanız gerekiyor. Coffee Ya Basta, renk renk dekorasyonu ile zaten sizi kendi çağıran bir mekan. Ayrıca büyük bir bahçesi olduğu için güneşli günlerin rahatça tadını çıkarabiliyorsunuz. Ders çalışmak, sohbet etmek, grup toplantıları… aklınıza ne gelirse, bu mekan işte o aradığınız klişe olmayan, rahat kahve durağınız olacak. Tüm bunların gerisinde dert etmeniz gereken tek şey, kahvenizin yanında tatlı alıp almayacağınız.

Bu arada masalar alttan ısıtmalı olduğu için, kışın kar yağmadağı sürece dışarıda keyif yapmak sıkıntı olmayacaktır. 🙂 O zaman rotamızı yeni kahve lezzetleri tatmak için Nispetiye’ye çeviriyoruz.

Adres: Nispetiye Mah. Aytar Cad. No: 27/C, Beşiktaş

#yabastacoffee

A photo posted by Can Bonomo (@canbonomo) on

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?