C

Converse’in Yeni Atağı: Londra’da 5 Yıldızlı Hotel

Sokak giyim tarzının öncü markalarından Converse, Londra’da hayata geçirdiği “One Star Hotel” ile yeni bir deneyimin peşinde!

Geçmişi ayaklarımıza getiren ve bizim de adımlarımızla geleceğe taşıdığımız tarzı sayılır markamız Converse,  All Star ve One Star gibi modelleri ile nesillerin beğenisini kazandı. İyi- kötü, zengin-fakir hemen herkesin ayağında bu pabuçların eskidiğini gördük… Eskimiş haliyle de onları hep sevdik!

Kendini bizlere çoktan kanıtlayan Converse, şimdilerde ise değişik bir konseptle Londra’da modanın nabzını tutuyor. Geçtiğimiz Şubat “Rated One Star Kampanyası” ile ziyaretçilerine 5 yıldızlı otantik sokak deneyimi sunan Converse, yaratıcılık üzerine kurulu bir projeye girişti. 12 oda ve 12 One Star hikayesinden oluşan One Star Hotel’in giriş katında canlı müzik, atölyeler ve kampanyalar fink attı!

Peki işe yaradı mı? Hem de o biçim… Converse’in bu projesi o denli ilgi çekti ki; 5000’den fazla konuğun ziyaret ettiği otelde 50 bin dolarlık satış yapıldı. Sosyal olarak da artıya geçen markayı, aralarında hatırı sayılı isimlerin de olduğu 5000 kişi etiketledi ve 40.000 yeni takipçi ile milyon üzerinde izlenme rakamlarına ulaştı. Yani adamlar işin hem etkinlik hem de sosyal medya kısmını kaymak gibi akıttı diyebiliriz… Artık darısı Londra’ya yolu düşeceklerin başına!

CategoriesHobi

Sen ne düşünüyorsun?