K

Kupa Bu 3 Mekanda!

2018 Dünya Kupası heyecanı hepimizi sarıp sarmaladı! İlk düdükle beraber tabii ki gözler son şampiyon Almanya ve Lionel Messi’nin takımı Arjantin’i aradı. Gönül isterdi ki, kalpleri hop hop ettirecek bir dünya kupası da Türkiye ev sahipliğinde olsun… Ama aradığımız heyecan mı, heyecan. Öyleyse sizlere kalp atışları, adrenalin ve bol stresli bir ayı Rusya’da değilseniz; nerede geçirebilirsiniz açıklıyoruz!

İşte %100 naklen mekanlarımız…

Social Sports Pub & Kitchen

Gastro pub oluşuyla gönlümüzü fetheden bir yer Social Sports Pub & Kitchen! Amerikan spor kültürünü yansıtan iç mekan tasarımı ve Karaköy’deki merkezi konumuyla; maç keyfinizin ikiye katlanacağının garantisini veriyoruz…

Corner Irish Pub

Galatasaray mevkisinde bulunan mekanımızda; arkadaşlarınızla bolca laflayıp mekanın tadını çıkarabilir, maç başladığında ise dikkat kesilebilirsiniz. Bizden size öneri, soğuk biranızın yanında leziz bir yancı sipariş etmeyi unutmayın. Özellikle leziz hamburgerleriyle bilinen mekanımıza, bir yonca da bizden olsun öyleyse!

O’learys

Her açıdan rahatça izleyebilmeniz için tasarlanmış iç dekorasyon ve yerleştirilmiş çok sayıda ekran ile “aman bir pozisyon kaçmasın” dedirten cinsten bir mekan daha! Terası, bilardo masaları, müziği derken insanın kurulup hiç kalkmayası geliyor… Ayrıca sizleri geniş yelpazeli menüsüyle fazlaca şımartabilir bizden söylemesi!

 

CategoriesSeçkiler

Sen ne düşünüyorsun?