E

Ekim’de Tutunduğumuz Albümler

Dengesiz Ekim havalarında güneş gibi açan ve bizi sarıp sarmalayan albümlerin tam sıralı listesini yaptık! Malum müzik herkes dinleyince güzel… Sonra gün geliyor o parçalar eşliğinde yan yana dans eden yine bizler oluyoruz!

Billie Eilish – When The Party’s Over

Gözümüzü üzerinden ayırmadığımız küçük hanım Eilish daha birkaç gün önce “When The Party’s Over” adlı teklisi ise Spotify’dan göz kırptı. Genç, enerjik ve üretken olmasının yanı sıra tarzı konusunda da kendini bilen ve iddiasını sürdüren Billie, yine playlistlerimizin can alan yanlarından biri olmayı başardı.

Parcels- Parcels

Avustralyalı pop-funk grubu Parcels de Ekim ayına kendi adını taşıyan bir albümle girdi. 12 parçalık albümü ilk parçası “Comedown” ile onlara hızla alışıyor ve ardından diğer parçalara da kapılmış ritim tutarken buluyoruz kendimizi… Metrobüslerde yumuşacık akıyor gerçekten de!

Lukas Graham- Not a Damn Thing Change

7 Years adlı parçası ile 895 milyon gibi uçurum bir dinlenme rakamına imza atan Graham, Ekim ortası “Not a Damn Thing Change” adlı tekliyle ortama duru duru indi. Daha dinlemeden playliste eklenen sanatçılar kategorisinde yer alan Lukas yine harikalar yaratmış… Buyurun tepe tepe nasiplenin!

CategoriesAlbüm

Sen ne düşünüyorsun?