i

iPhone’unuzdan Uygulama Sildirecek Oyunlar

Pek de heyecanla beklediğimizi söyleyemeyeceğimiz Eylül ayı kapımıza kadar dayandı. Bu demek oluyor ki okulların açılması ve insanların tatilden dönmesi ile toplu taşıma araçlarında geçirdiğimiz zaman iki katına çıkacak. 🙁

Hal böyle olunca, telefonlarınıza sarılacağınızı bildiğimiz için iPhone’unuzdan uygulama sildirecek en trend uygulamaları listeleyelim istedik.

Biliyorsunuz, mobil oyun dünyasının iyiden iyiye çöplüğe döndüğü şu günlerde cevherleri bulmak bazen işkenceye dönebiliyor. Biz de bu işkence kısmından sizi kurtarmak istedik. Geriye sadece iPhonelarda gigabaytlarca yer açmak kaldı. 🙂

 

1. Flipping Legend (Ücretsiz)

Reflekslerini sınarken hız ve ritmini çevreye göre ayarlayıp; yumruk, büyü, silah artık eline ne geçerse düşman pataklamaya hazır mısın? Zaman öldürmek için birebir.

2. Kalimba (13.99₺)

Kalimba Adası’nda şeytani şaman kara bir büyü yaptı ve karanlık çöktü. Totemlerin yeraltı dünyasından cennete kadar yolculuk edip ışığı geri getirmelisin. Kalimba’nın zekice hazırlanmış platform dünyasında bulmacaları çözerken beynin bükülecek.

3. Cat Quest (17.99₺)

Diablo’nun kedilisi mi? Hmm…
Kötü adamlar tarafından kaçırılan kardeşimizi aramak üzere çıkıyoruz serüvenimize. Fazla klasik. Klasik olmayan şey ise önümüzde keşfedilmek için bizi bekleyen kocaman bir harita, yağmalanmayı bekleyen tonla eşya ve tırmalanmayı bekleyen bir dünya yaratık var. Ejderha tırmalayan bir kediden daha karizmatik ve pofuduk ne olabilir ki?

4. Motorsport Manager Mobile 2 (13.99₺)

Motosporları kategorisindeki en yüksek puanlı oyunumuzun uzun süredir beklenen devamı sonunda çıktı. Yarışlara katılmak için yeni sürücülerle kontrat imzalayıp, takım kurup, stratejinin dibine vurup, menajerliğin tadını çıkartacaksan bu oyun tam senlik.

5. Titanfall: Assault (Ücretsiz)

Gerçek bir strateji oyunu hastasıysan göster gücünü, ürksünler! Yavaş strateji oyunlarından hızıyla sıyrılan bu oyunda PvP yapabiliyorsun. Üstelik ücretsiz ve Titanfall franchise’ına ait.

6. Futurama: Worlds of Tomorrow (Ücretsiz)

Önce iptal edildi, sonra yenilendi; FUTURAMA geri geldi! Futurama’yı biliyorsan indirmek için beklemen hata, bilmiyorsan da yeni bir dünya keşfetmek için geç kalmış sayılmazsın.

7: Iron Blade: Medieval Legends RPG (Ücretsiz)

Yine Gameloft, yine full basılı grafik. Seveni tam seviyor, sevmeyeni hiçbir oyununa dalmıyor. 2 GB’a yakın “orta çağ kes biçi” temalı oyunun öne çıkan özelliği combat sistemi. “Ben aksiyona doymam” diyorsan oynamaya başla.

CategoriesOyunlar

Sen ne düşünüyorsun?