H

Hangover Geçirici Kahvaltıcılar

Eskişehir

Eskişehir’e gezmek ve keşfet için gittin. Turistik yerleri gördükten sonra yapacağın iş meşhur gece hayatını yaşamak olacak. Peki ertesi güne başlarken hangoverlar yaşadığın geceden nasıl sıyrılacaksın? Tabii ki Eskişehir’in meşhur kahvaltıcıları ile. Senin için seçtiğimiz yerlere bir bak hangover filan kalmayacak, aynı tempo ile şehri keşfetmeye devam edebileceksin.

Eskişehir’in muhteşem doyurucu kahvaltı mekanları:

Acıktım Kafedeyiz

Acıktım Kafedeyiz

“Portakal suyundan, kaymağına her şeyden çok çok istiyorum. Kahvaltıda öyle kolay doymam.” diyenler Acıktım’a gitsin. Hem ferah ortamı hem de lezzet çeşitleri ile göz doyuruyor.

Adres: Hoşnudiye, İsmet İnönü-1 Cad. No:63 Tepebaşı – Eskişehir

Travelers

Travelers

Gündüzleri kahvaltıcı ve kafe, akşamları şehrin en eğlenceli publarından biri. Travelers, her konuda başarılı bir mekan ve ciddi anlamda sağlam kahvaltı servis ediyor. Hem kaliteli ürünler kullanıyor hem de her şey makul boyutlarda masaya geliyor. Adalar manzarası da bunlara ek olarak keyfine keyif katıyor.

Adres: Adalar Cad. Eskişehir

Doyuran Kahvaltı Salonu

Doyuran Kahvaltı Salonu

Öğrenci işi aşırı yemeli içmeli, deli gibi doymalı kahvaltı salonu! Doyuran’a bir defa gittiğinde bir daha başka hiçbir yerde göremeyeceğin kadar çok çeşidi tadıyor ve tıka basa doyuyorsun. Üstelik çok çok uygun bir fiyata.

Adres: İstiklal Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. Demirciler Sok. No:7/C, Eskisehir

Müze De Cafe

Müze De Cafe

Arkada Fransızca müzikler çalıyor, önünüzde estetik bir kahvaltı dizilmiş. Lezzetler desen zaten inanılmaz. Kalitenin ve lezzetin adresi Müze De Cafe, kahvaltı konusunda da çok iddialı!

Adres: Eti Arkeoloji Müzesi, Eskişehir

Karum Çay Evi

Müze De Cafe

Yiyebileceğiniz en en en lezzetli tostlar Karum’dan çıkar. Genelde turist olarak gidenler pek bilmez ama yerlisi, özellikle öğrencisi iyi bilir. Özel ekmeği ve bol malzemeleri ile tost konusunda çok ustalar! Serpme kahvaltının değil, lezzetin peşindeyseniz mutlaka gidin!

Adres: Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok. No: 2/B, Eskişehir

Kahv6

Karum Çay Evi

Adalar manzarasına karşı en güzel yerden bir masa kaptıktan sonra Kahv6’nın lezzetlerini bekleyin. Özellikle kahvaltının yanında gelen hamur işi ve kızartmalar efsane. Demli bir çay ve Porsuk manzarası gibisi yok.

Adres: Adalar Cad. Eskişehir

CategoriesSeçkiler

Sen ne düşünüyorsun?