F

Fantastic Beasts II’den 5 İpucu!

16 Kasım’da vizyonlara gümbür gümbür gelecek olan Fantastic Beasts II: The Crimes of Grindelwald’da göreceğimiz en önemli beş şeyi sizler için derledik. Acayip sabırsızlanıyoruz, bir an önce sinemalara gelse de izlesek!

Minerva McGonagall Geri Dönüyor!

Filmin vizyona girmesine iki haftadan az süre kalmışken son gelen haberlere göre Minerva McGonagall da gençliğiyle aramıza dönecek. 1956’da Hogwarts’ta öğretmenlik yapmaya başlayan Minerva 1930’lu yıllarda doğdu diye biliyorduk aslında… Öyle biliyorduk diyoruz çünkü film 1920’lerin ortasında geçiyor. Bakalım buradan ne çıkacak!

Nagini’yi Göreceğiz!

Kanları lanetli olan Maledictuslardan biri olan yılan Nagini’yi göreceğiz ve öğreniyoruz ki Nagini kadınmış! Sadece dolunayda şekil değiştiren kurt adamlardan veya istediği zaman hayvan formu alan animaguslardan farklı olarak maledictuslar belli bir süreç sonunda tamamen hayvana dönüşüyorlar. Nagini’nin hikayesiyle ilgili daha detaylı bilgiler edinebiliriz!

Hogwarts’ı Özlemiştik!

The Crimes of Grindelwald’da bol bol Hogwarts göreceğiz gibi! Özellikle genç Dumbledore’u (Jude Law) izleyeceğimiz sahnelerde, fragmanlarda da tanıklık ettiğimiz üzere Hogwarts özlemimizi giderebileceğiz. Quidditch oynayan Hogwarts öğrencilerini yeniden görmek güzel olacak!

Daha Karanlık Hava!

Fantastic Beasts’in Newt Scamander’ı, Oscar ödüllü oyuncu Eddie Redmayne’in söylediğine göre bu filmde karakterlerin psikolojilerini daha çok anlayabileceğiz ve filmin geçtiği evrenimiz Grindelwald’un yükselişiyle birlikte çok daha karanlık bir yer olacak.

Daha Çok Johnny Depp!

Aslında daha çok Johnny Depp demek doğru bile olmayabilir zira ilk filmde sadece esamesini görmüştük. Ama Gellert Grindelwald, Fantastic Beasts 2’nun başrolü olarak karşımıza çıkacak bu filmde! Zaten filmin adı da The Crimes of Grindelwald, değil mi? Doğru… Filmi ön gösterimden izleyen sayılı şanslı kişi, Depp’in performansından hayranlıkla söz ediyor. Bazı eleştirmenlerin dediğine göre, filmde bizleri şaşırtacak birçok sahne olmasının yanı sıra filmin sonu da ağzımızı açık bırakacakmış!

CategoriesDosyalar

Sen ne düşünüyorsun?