A

Azıcık Da Android Kullananlar Sevinsin

Her yeni gün yeni bir app ve her daim IPhone, hep IPhone! E artık olan var, olmayan var diye kategorize olmuş durumdasınız. Farkındayız… O yüzden bu haberimizde Android kullananları sevindirmek istedik. Daha doğrusu biz değil Google istemiş.

Evet, evet… Sabırsızlıkla beklenen yenilikçi hareket yeniliklerin devi Google’dan geldi. Bildiğiniz üzere kendileri yemiyor, içmiyor ve sürekli dijital mevzulara kasıyorlar. Bu kez de “Just for Android” sloganını harekete geçiren “Files Go” isimli bir app icadında bulunmuşlar.

Onlar bir yenisini piyasaya sürmeden “Files Go” açılımını hızla yapmak isteriz. Şöyle ki, kendisi Apple’da hali hazırda var olan “AirDrop” tadında bir uygulama. Fakat Files Go, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kolayca dosya aktarmanın yanı sıra, dosyaları yönetmek ve temizlemek gibi işlevler de barındırıyor.

Özellikleri arasında ayrıca kullanmadığınız uygulamaları otomatik olarak bularak, telefonlardaki fazlalıkların temizlenmesi ve indirilen videolar için dosya paylaşımı gibi imkanlar da sunuyor. YouTube Go gibi uygulamaları da düşünmüş olduğunu gördüğümüz Files Go, beta sürümü ile Play Store’da yerini aldı ve daha pek çok yenilik ile kendini güncelleyeceğinin sözünü verdi.

Haydi öyleyse hep beraber sözleşmeyi okuyor ve kabul ediyoruz!

 

CategoriesHobi

Sen ne düşünüyorsun?