Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin bizi çocukluğumuzun en güzel çizgi filmlerinden birine farklı bir pencereden baktıracak. Christopher Robin’i Winnie the Pooh’u izlemiş olan herkes hatırlar. Ormanda rengarenk hayvanların dünyası ile iç içe oyunlar kurup oynayan bir çocuktu. Akşam olunca da evine giderdi. Peki tüm bu dünyanın aslında Christopher Robin’in hayal gücü olduğunu düşünmüş müydünüz?

Goodbye Christopher Robin filmi, Christopher Robin’in babasının bir savaş gazisi olarak geçirdiği kaygı bozuklukları sonucu şehirden uzaklaşıp ormanda bir yere ailesi ile yerleşmesi ile başlıyor. Christopher Robin’in babası burada bir roman yazmaya çalışıyor ve sürekli olarak savaşın anlamsızlığından dem vuruyor. Ruh halini son derece çökmüş bir durumda. Bir gün kafasını dağıtmak için Robin ile ormanda yürüyüşe çıkıyor ve Robin’in inanılmaz hayal gücü ile tanışıyor. Sonrasında ise bunu kaleme almaya başlıyor ve Christopher Robin’in hayal dünyası ile tüm dünya tanışıyor.

Filmin başrollerinde Margot Robbie ve Domhnall Gleeson paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Marilyn ile Bir Hafta filminden tanıdığımız Simon Curtis oturuyor. 13 Ekim’de Amerika’da vizyona girecek filmin Türkiye’de de yakın zamanda gösterime gireceğini umuyoruz. Fragmana göz atmadan geçmeyin.

CategoriesHaberler

Sen ne düşünüyorsun?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.