T

Tatlı mı Tatlı Bir Röportaj: HANNIE

Şahane müzik yapıp çektikleri videolarla da bizlere pozitif enerjilerini gönderen tatlış grup HANNIE’yi biraz daha yakından tanıyalım istedik… Onlar da sorularımıza içtenlikle cevap verdi. Bu iki harika kadının ağızları açık bırakan, yürekleri de yumuşacık yapan sohbeti bizleri bizden aldı! Dileriz sizler de kendinizi kaptırırsınız…

Bugün iki harika kadınla birlikteyiz! Bize biraz kendinizi tanıtır mısınız? HANNIE nasıl kuruldu?

Selam! Tabii ki. Üniversitenin ilk günü tanıştık. İkimiz de müzik okuyacaktık ve derslerimiz de aynıydı, dolayısıyla fazla fazla birlikte çalma fırsatı bulduk. Mezun olur olmaz da internete birkaç videomuzu koyduk ve böylece HANNIE kurulmuş oldu!

Enstrümanlar konusunda çok iyisiniz ama hiç şarkı söylemeyi denediniz mi? 🙂

Biraz söylüyoruz aslında. Konserlerde de söylüyoruz ama şarkılarımızda konuk sanatçılar almayı seviyoruz çünkü ortak bir şeyler ortaya koymak istiyoruz.

Youtube kanalınıza müziğinizin yanında eğlenceli videolar da yüklüyorsunuz! Buna nasıl karar verdiniz ve devam edecek misiniz?

Evet, kesinlikle. O tür videoları sürekli çekmek istiyoruz. Aslında ilkini eğlencesine çekmiştik çünkü diğer şarkıcıların müziklerini yapmak için girdiğimiz seçmelerin nasıl geçtiği merak ediliyordu. Biz de bunun videosunu çekip Instagram’a koyduk ve video yayıldı, biz de yenilerini çekmeye devam ettik.

Boş zamanlarınızda ne yapmayı seviyorsunuz? Takılmayı, birer bira içmeyi sevdiğiniz yerlerden öneri yapabilir misiniz bize?

Çok fazla boş vaktimiz olmuyor, olduğunda da şarkı yazıp pratik yapıyoruz genelde. Ama arkadaşlarımızla dışarı yemek yemeye çıkmaya bayılıyoruz. Hint yemeği yapan Dishoom diye bir mekan var, oraya bayılıyoruz!!!

Gelecek projelerinizden neler bekleyebiliriz? Aklınızda ne var?

Yakında yeni şarkılarımızı yayınlayacağız. Yeni çıkacak bir klibimiz var ve birçok konserimiz olacak!

Bize bir Spotify listesi yapsanız hangi şarkılar mutlaka o listede olurdu?

Maroon 5 – She Will Be Loved, çok iyi hissettiren bir şarkı, hiçbir liste o olmadan tamamlanmış sayılmaz! Chic – Good Times, harika bir şarkı! Bir de Tori Kelly – Masterpiece, bu şarkıya bayılıyoruz bu ara!!!

Türk dinleyenleriniz için söylemek veya eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Bizi dinlediğiniz, izlediğiniz ve takip ettiğiniz için ÇOK TEŞEKKÜRLER! Bunun bizim için anlamı çok büyük ve sizler için çalmayı dört gözle bekliyoruz!!! SİZİ SEVİYORUZ

CategoriesRöportaj

Sen ne düşünüyorsun?