H

Homeland’in Yeni Yüzü Bir Türk!

Homeland - 4. Sezon - Dizi İzle

Showtime’ın “En İyi Televizyon Dizisi” dalındaki Altın Küre dahil birçok ödülün sahibi olan yapımı Homeland’in 4. sezonu için heyecan verici haberlere her gün bir yenisi ekleniyor. İzleyenlerin bildiği gibi dizi 3. sezonu inanılmaz bir sürprizle kapatarak herkesin ağzını açık bırakmıştı.

Dizinin ana karakteri Carrie Mathison’ın (Claire Danes) görev icabı İstanbul’a gönderilecek olması, Homeland hayranlarını hayli heyecanlandırmış,  dizinin az bile olsa bazı bölümlerinin Türkiye’de geçme ihtimali özellikle Türk izleyenleri tarafından beklenir olmuştu. Bu heyecan hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosuna dahil olan Esin Varan’ın ardından diziye bir Türk oyuncu daha katılıyor.  Güneşi Beklerken’de oynayan ve bu dizi ile birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kerem Bursin, Homeland’in 4. Sezon’unda İstanbul’daki çekimlerinde yer alacak.

1987 İstanbul doğumlu olan Bursin, 2002’de Amerika’ya yerleşmiş ve 2006’da oyunculuğa başlamış. Türkiye’deki ilk işi “Güneşi Beklerken” olan oyuncu daha önceden birkaç kısa film ve TV yapımında yer almış. İyi derecede İngilizcesi olan Kerem Bursin, yurtdışı işlerinde Homeland’in başrolündeki Claire Danes’le aynı ajansa bağlı.

Başrollerini Claire Danes ve Damian Lewis’in paylaştığı ve ülkemizde FOX Crime ve dublajlı bir şekilde TV2‘de yayınlanan Homeland’in İstanbul’daki çekimlerinin  yakın bir zamanda başlaması planlanıyor. Biz de gelişmeleri heyecanla sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

CategoriesDizi İzle

Sen ne düşünüyorsun?