M

Memleketten Fragman Getirdik!

Homeland

2011 yılından bu yana dizi severlerin gönlünde ayrı bir yere sahip olan Homeland’in beşinci sezonunun ilk uzun fragmanı nihayet yayınlandı. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren enerjisini hiç düşürmeyen dizinin yeni sezonu, Almanya’da geçecek.

İki yıllık bir zaman atlaması izleyeceğimiz Homeland’in yeni sezonunda Carrie artık kendini CIA’den soyutlayıp, radikal bir karar vererek ajanlığı bırakıyor. Berlin’de özel bir güvenlik firması için çalışan Carrie’nin bu değişimi diziyi nasıl etkileyecek merak konusu.

Sevilen diziye bu sezon Miranda Otto, Alexander Fehling, Sarah Sokolovic ve Sebastian Koch da dahil olacağı için, seyir zevkine doyum olmayacak bir sezon bizi bekliyor diye düşünüyoruz. 12 bölümden oluşacak yeni sezonuyla 4 Ekim’den itibaren ekranlarda olacak olan Homeland, yine geleneği bozmayıp Showtime ekranlarında karşımıza çıkacak.

Genel hatlarıyla dizi hakkında verebileceğimiz spoilerlar şimdilik bu kadar. Ama 4 Ekim’e kadar gözleriniz üzerimizde olsun, çünkü bu fragmanla iş bitmeyecek gibi. İzleyin, görün!

CategoriesDizi İzle

Sen ne düşünüyorsun?