Tek röportajla çifte keyif… Playlistlerde bir deli rüzgar misali esen HVOB, hem samimi sohbeti hem de yepyeni teklisi “2nd World” ile radarlarımızda!

27 Kasım’da gelen 2nd World içerisinde aynı ismi taşıyan iki parça ile yakında gelecek bir albümün müjdesi misali Spotify’da salınıyor. 2nd World adlı parçanın bir de edit versiyonu ile bize çifte keyif yaşatan bu yeni mini albüm adeta uçurum… Peki HVOB’dan ne haber derseniz, aşağıdan devam ederek mevzuyu direk kendilerinden öğrenebilirsiniz!

HVOB’den bahsedebilir misiniz biraz bize? Nasılsınız, neler yapıyorsunuz?

Gayet iyiyiz! “Eraser/Zinc” isimli yeni EP’mizi yayınladık ve kulüp turnesini tamamladık. Oldukça yoğundu ama çok eğlenceliydi. Bu sefer yalnızca Paul ile bendik (Anna). Köklerimize döndük, gecenin bir yarısı kulüplerde bize özel işlerimizi çaldık, aynı ilk zamanlarımızda yaptığımız gibi. Mart ayında yeni albümümüzü yayınladığımızda daha büyük sahnelerde, bir davulcuyla, ışık gösterileri ve görsel şovlarla daha çok konser yapacağız. İki tarafı da seviyoruz, kulüpleri de konserleri de.

Hayatınızın sonuna kadar üç şarkı dinleyebilecek olsanız bunlar hangileri olurdu?

Thom York – Eraser
Tyler Burkhardt – Your Cheshire Smile
Seoul – Stay with us

Daha fazla müzik üretmeye devam etmenizin en önemli sebebi nedir?

Müziğin ta kendisi.

Dünyadaki herhangi bir şeyi değiştirebilecek olsan, neyi değiştirirdin?

Değiştirilebilecek şeylerin sayısını değiştirirdim.

Buraya gelmeden önce Türkiye hakkında en çok merak ettiğiniz şey neydi? 🙂

Türkiye’de çalmayı gerçekten çok seviyoruz. İnsanlar çok sıcak ve misafirperver, evimizde gibi hissediyoruz. Hiçbir şey beklemiyorduk, o yüzden bizi inanılmaz şaşırtmıştı.

CategoriesRöportaj

Sen ne düşünüyorsun?