%

%100 Destek: IKSV Seve Seve

1973’ten beri sanata aç olanları doyurmayı pek ala başaran IKSV’nin bunca yıllık hakkını nasıl öderiz bilemiyoruz. Film festivalleri, caz şölenleri, konuşmalar ve birbirinden değerli hem Türk hem yabancı sanatçıların konserleriyle gönlümüze taht kurmuşken, geçtiğimiz sene bir de öğrenciler için kültür sanat kartı diyerek çıtayı bir üst levela taşımasından bahsetmiyoruz bile.

Yıl boyunca hiç dinmeyen enerjileri ile yaptıkları işleri seyirci koltuğundan izlemek oldukça haz verse de, dün yayımladıkları yeni reklam filmiyle hepimizin bam teline dokunmayı başardılar. Sahne arkasında neler yaşandığını, sanata gönül ve hatta hayatlarını veren sanatçıların yaptıkları işleri nasıl “seve seve” yaptıklarını gözler önüne seren harika bir iş hazırlamışlar. Reklam filmini sanata bir şekilde dokunan ve bize bunu hissettiren insanların ağzından dinlemek gözlerde hafif bir şıpırdamaya, kalplerde minik gurur pompalanmasına yol açmadı desek yalan olur.

Biz Gerekeni Yap olarak IKSV’yi seve seve, %100 destekliyoruz. Reklam filmini görmeyenlere ise teessüf ederek videoyu aşağıya bırakıyoruz. Keyifli seyirler!

CategoriesKültür Sanat

Sen ne düşünüyorsun?