Beşiktaş’a yolu düşen pek duyarlı insanlarımızın uğrak mekanı Dem Good Coffee! Bilmeyenler olabilir bi’ kısa özet geçelim. Bu naçizane kahveci, Dem derneği tarafından hayata geçirilmiş bir proje aslında. Diğer kahvecilerden farklı olarak burada yegane lezzette ki kahveleri işitme engelli baristaların hünerli ellerinden tatma fırsatı buluyoruz.

Peki tüm bunlardan neden bahsediyoruz? Çünkü bu konsept sempatik tepkiler alıp ilgi odağı olunca yeni bir şube daha düşlemişler. (ne iyi etmişler) Hem de yeni şubeyi gözden, kulaktan ırak sakin ve ihtiyaçlı bir lokasyona yerleştirme kararı vermişler. Böylelikle Sanayi Mahallesi yeni bir tat ve estetiğe kavuşmuş.

Yolumuzun sıklıkla düşeceği bir yer değil tabi ki ama hali hazırda o civarda bulunan ve good demli bir kahvenin hasretiyle tükenmiş olanlar olabilir. İşte müjdemiz tam da onlar için. Mutlaka ziyaret edin ama öncesinde Dem Good Coffee’nin web sitesinden sipariş verme taktiklerine göz atmayı ihmal etmeyin.

Öyleyse, kahveye buz tadında Instagram hesapları ve web sayfaları ile daha fazlası için cüret edin! Empatisi yüksek bir ortamda enfes kahvenizi nefis nefis yudumlama fırsatını kaçırmayın!

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?