İnternetsiz Ortamda Oyun Keyfi

Her sabah işe/okula giderken metrolara, havasız ve internetsiz ortamlara maruz kalanlar için güzel bir haberimiz var! Kulağınızdaki müzik veya çantanızdaki kitap yetersiz kaldığında oyun oynamak gayet eğlenceli bi’ alternatif olabilir…

Biz de her zamanki gibi Gerekeni Yap’tık ve güne şehrin kalabalığına söverek değil de eğlenceli oyunlara tutularak başlamanız için internete bağlanmadan da oynayabileceğiniz oyunları derledik!

Limbo

Bol ödüllü, efsanevi Limbo oyununu hala bilmeyen varsa hemen okumayı bırakıp indirmeye başlasın, sonra geri dönsün lütfen… Çünkü pek çok başka oyuna da ilham veren, bağımlılık yapan ve internet bağlantısı istemeyen Limbo’yu çok seveceğinizden şüphemiz yok. Oldukça karanlık bir ortamda boncuk gözlü bir çocuğun yolunu bulmasına yardım etmeniz gerekiyor. Önüne çıkan engelleri bi’ şekilde ortadan kaldırmalı ve onu güvende tutmalısınız!

Stack

Tetris oynamayı özleyenler el kaldırabilir mi? Tam olarak aynısı olmasa da gerek renkleriyle, gerek basitliğiyle oldukça eğlenceli bir oyun Stack… Ekranda sürekli hareket eden kare bir bloğunuz var ve üzerine sürekli yeni bloklar düşüyor. Tam olarak denk getiremediğinizde ise dışarı taşan kısım koparak düşüyor, alanınız daralmaya başlıyor… Blokların iyice küçülmesine sebep olursanız keyfiniz biraz kaçabilir!

Brain Physics

Brain Physics’i oynamanız için öncelikle metroda oturma şerefine ulaşmış olmanız gerek… Çünkü biraz dikkatli olmanız ve çizim yapmanız gerekiyor. Arkasında yük taşıyan bir kamyonunuz, onu ulaştırmanız gereken bir nokta var ve önünüzdeki yolu kendiniz tasarlıyorsunuz. Aman dikkat, kamyon her an devrilebilir!

2 Cars

İşler giderek zorlaşıyor… Aynı anda iki arabayı kontrol edebilir misiniz? 4 şeride bölünmüş bir yolda sağda ve solda iki farklı arabayı engellere çarpmadan ilerletmeniz gerekiyor. Karşınıza iki tür engel çıkıyor: yuvarlak ve kare. Yuvarlakları alıp puan toplamalı, karelerden ise kaçmalısınız; yoksa sinir bozucu “GAME OVER” yazısı ekranınızı süsleyiveriyor…

CategoriesOyunlar

Sen ne düşünüyorsun?