kardanadam-snowman

Soğuk kanlı bir korku filmi izlemeye hazır olun. Korku romanlarının ürkütücü detaylarına sahip aurasının beyaz perdeye yansıtılan senaryoları izlemesi çok keyifli oluyor. Kardan Adam’da işte tam bu enerjiye sahip etkileyici yapımlardan.

Jo Nesbø’nun dünyada çok satanlar listelerine girmiş olan Kardan Adam filminde; X-Men serisinden tanıdığımız Michael Fassbender, Görevimiz Tehlike 5’ten Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg ve J.K. Simmons başrolleri paylaşıyor. Tüyler ürpertici filmin yönetmen koltuğunda ise Tomas Alfredson oturuyor. Filmin konusu bir hayli ilginç. İlk yağan karla beraber çözümlenemeyen vahşi bir cinayet ve ardından gelen katliam silsilesi… Kanıt bırakmayan ve polis ile oyun oynayan bir seri katilin yarattığı gerilim içinizi soğutacak.

Norveç’te Oslo ve Bergen tamamı ile stüdyosuz çekilen film baştan sona sadece gerilim değil, görsellik de sunuyor. Birebir cinayetin ortasında donarken kendinizi bulacaksınız. 3 Kasım’da, Kardan Adam için beyaz perde de soluğu alıyor olacağız.

Kardan Adam – Fragman – Zapkolikzapkolik.com

CategoriesHaberler

Sen ne düşünüyorsun?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.