Bir Game of Thrones furyasıdır almış başını gidiyor. Neredeyse her gün diziyi ölümsüzleştiren çeşit çeşit konseptler baş gösteriyor. İnsan haliyle düşünüyor tabi ya “Lost” gibi Got’un da modası geçerse ne olacak? Nostalji mi yoksa mazi mi?

Neyse şimdilik bunlara kafa yormanın sırası değil. Aslında biz ilginizi Finlandiya soğuklarına çekmek çabasındayız. Oklarımızla Snow Village’ı hedef alıyor ve oradaki Lapland Hotel’e doğru zoom yapıyoruz.

Finlandiya neler yapmış da haberimiz yokmuş, Northern Land rüzgarları asıl buralarda esiyormuş… Tabi ortam müsait olunca her şey oluyor! Sen git karlarla örtülü bir köyde içinde ak gezen suitlerden, buzlu dans pistlerine, ejderhalı barlardan, kurt köpekleriyle safari keyfine kadar her şey olan bir otel inşaa et, sonra bekle ki dünyanın öbür ucundan dizinin müptelaları bir bir çıkıp gelsin, o eşsiz atmosferde fantastik bir deneyimin büyüsüyle yansın tutuşsun…

Fikir güzel ama biz az daha ertelersek oralarda yığılma olacak, asla ve asla yer bulamayacağız. O sebeple diziyi çift dikiş izleyenler, “soğuklar benim anavatanım” diyenler ve fantastik bir dünyanın mümkün olduğuna inanlar rezervasyon için ellerini çabuk tutsunlar!

Adres: Lapland Hotels Snow Village / Finlandiya

This slideshow requires JavaScript.

Sen ne düşünüyorsun?