Kimimizin gençlik aşkı kimimizin ikon kabul ettiği kimimizin beraber büyüdüğü, yıllardır bir şekilde hayatımızda olan Madonna’nın hayat hikayesini beyaz perdede izlemeye hazır mısınız?

Madonna’nın hayatını konu alan Blonde Ambition, her yıl finanse edilmiş ama henüz hayata geçirilmemiş senaryoları listeleyen “Black List”te önemli bir yere sahipti ve en sonunda senaryo Universal Stüdyoları tarafından satın alındı!

Elyse Hollander tarafından yazılan senaryoda Hollander, Madonna’nın 1983 yılında çıkardığı ilk albümünden sonra yaşadıklarını, özel hayatının tüm incelikleri ve o yıllarda müzik piyasasında neler yaşandığını anlatıyor. Yapımcılığını Brett Ratner ve Oscar adaylığı olan projeleriyle tanınan Michael de Luca’nın üstlendiği Blonde Ambition filminin ne zaman çekilmeye başlanıp izleyiciyle buluşacağına dair henüz bir bilgi yok.

Bütün bunların yanında Madonna’nın senaryo satın alımından sonra biraz öfkelendiğini de söyleyelim. Yaptığı instagram paylaşımında kendi hikayesini yalnızca kendisinin anlatabileceğinden, bunu deneyen insanların birer aptal olduğundan bahsetmiş. Bu paylaşımdan da anlaşılacağı gibi kendisini Blonde Ambition filminde görmek pek mümkün olmayacağa benziyor.

Madonna’nın instagram paylaşımı:

O zaman sözlerimize manidar bir Madonna şarkısıyla son verelim!

CategoriesHaberler

Sen ne düşünüyorsun?