3

3 Yıllık Maroon 5 Mesaisi

Yıllardır duygularımızı cereyan ettiren Maroon 5 grubu 2017’nin son demlerinde biz hala hit olabiliriz haberi ile dönüş yaptı. 23 yıllık kariyerinin son 3 yılını “Red Pill Blues” adlı yeni albümüne ithaf eden grup, pop-rock dönüşünü 3 Kasım tarihinde gerçekleştirdi.

Yine hit olacağına şüphe duymadığımız yepyeni bestelerin yanı sıra Manchester konserinde performe ettikleri eski parçalarına da rastladığımız albüm tam 21 şarkıdan oluşuyor.

SZA, Julia Michaels, LunchMoney Lewis, Kendrick Lamar ve Future gibi isimlerle ortaklaşa renklendirdikleri ve şişire şişire 1 buçuk saat doya doya dinlenecek kıvama getirdikleri albüm için ilk izlenimlerimiz gayet olağan. Kapak için seçtikleri konsept ise yeni çağın modernize haline isyan niteliğinde.

Aralık ayının sonunda “Red Pill Blues Tour” kapsamında yoğun konser trafiğine girmeye hazırlanan Maroon, ne yazık ki rotasını Amerika dolaylarında çizmiş ve Türkiye’yi hiç hesaba katmamış. Olsun varsın, düşman değiliz…

Bi de diyemeden edemeyeceğiz fakat gözümüz konser takviminden Guatemala’yı seçip işaretlememiş değil hani. Demek ki Orta Amerika’da en az bizim kadar duygusal kökenli…

Hadi seven neler yapar bir dinleyin bakalım!

CategoriesAlbüm

Sen ne düşünüyorsun?